Системи зрошування Reinke

Нестерпна посуха дуже часто стає на заваді одержанню високого врожаю. Однак вихід є − штучний дощ. Адже саме зрошення живить життєдайною вологою українські лани, які в деяких регіонах неабияк потерпають від природно-дощового мінімуму. Компанія “Райз” пропонує своїм клієнтам зрошувальну техніку виробництва компанії Reinke для вирішення проблеми посухи. Недарма девіз Reinke - “Кращі ніж дощ!”

Компанія Reinke була заснована у 1954 році в США, але по-справжньому історія іррігаційних машин Reinke розпочалась у 1968 році з випуску першого реверсивного півоту з електричним приводом. З того часу і донині компанія динамічно розвивалася, постійно вдосконалюючи дощувальні установки заради задоволення зростаючих потреб споживача.

Наразі, компанія Reinke є найбільшим в світі виробником кругових та фронтальних дощувальних установок, її продукція користується великим попитом серед виробників  сільгосппродукції в багатьох країнах світу.

Своєю популярністю дощувальні машини Reinke завдячують перш за все якості – спани кожної машини виготовляються з високоміцної гальванізованої сталі і комплектуються унікальною прокладкою ReinkeV-Ring, що забезпечує точну стиковку фланців  і запобігає протіканню протягом багатьох років експлуатації машини. На цей елемент виробник дає гарантію 25 років.

Сьогодні компанія Reinke пропонує декілька видів дощувальних машин:

  • Фронтальні машини з головною опорою на двох або чотирьох колесах – залежно від потреб клієнта та особливостей інфраструктури поля, машина може бути буксованою в одному або двох напрямках; мати функцію розвороту, що дозволяє зменшити капітальні витрати на прямокутних полях і здійснювати зрошення 100% площі; подача води в машину можлива з гідранта або каналу.
  • Дощувальна установка Reinke-A-100 – призначена спеціально для застосування на зрошувальних площах, спроектованих для зрошення машинами ДДА-100.

  • Кругові зрошувальні машини (півоти) – відрізняються невибагливістю до рельєфу та потребою мінімальної уваги оператора. За бажанням клієнта можлива докомплектація півоту  крилом дополиву кутів.

Основним робочим органом дощувальної установки, що перетворює водяний струм на дощові краплі, є дощувальні насадки, або спринклери. Завдяки різноманітним конструкціям спринклери мають змогу створювати різноманітні контури площі зрошення й різний діаметр краплин залежно від ґрунтово-кліматичних умов, культур та стадій їх розвитку.  Всі зрошувальні системи Reinke комплектуються спринклерами виробництва компаній  Senninger або Nelson, залежно від потреб і побажань клієнта.

До кожної машини можлива також поставка фільтрів Clemons,   призначених для запобігання потрапляння твердих органічних часток до зрошувальної системи, систем хімізації Agri-Inject.

На даний час, наші клієнти за допомоги і підтримки фахівців компанії “Райз”, яка є офіційним дилером  компанії Reinke в Україні, мають змогу обрати саме той тип дощувальної техніки, який відповідатиме їх потребам. Наші фахівці виконають повний цикл робіт із створення зрошувальної системи у господарстві: розроблять технічне рішення, створять проект, забезпечать доставку, зборку і підключення системи, здійснять повне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM