Про компанію

ПАТ «Компанія «РАЙЗ» є національним дистриб’ютором насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та запчастин, співпрацює з відомими виробниками світового рівня засобів захисту рослин (Bayer, BASF, DuPont, Syngenta, Monsanto, Dow Agrosciences та ін.), насіння (Monsanto, Pioneer, Lembke, Syngenta, українські селекційні інститути та ін.), мінеральних та спеціальних добрив (Holland Farmіng, Biolchim, українські та іноземні виробники міндобрив). Щодо дистрибуції техніки, компанія «РАЙЗ» має ексклюзивні та довгострокові контракти зі світовими виробниками сільгосптехніки, такими як John Deere.


Розгалужена дистрибуційна мережа компанії «РАЙЗ» нараховує 25 агродилерських центрів по всій Україні, що дозволяє надавати комплексну підтримку та консалтингові послуги кінцевому споживачу у всеукраїнському масштабі.


Керівництво компанії, а також торговий персонал, агрономи та сервісні інженери є постійними учасниками міжнародних конференцій, навчальних семінарів та зустрічей з представниками компаній-виробників та кращих фермерських господарств Північної та Південної Америки, Західної Європи.

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM