Кар'єра

ПАТ «Компанія «РАЙЗ» - визнаний лідер в своєї галузі, що входить до складу Групи Ukrlandfarming, найбільшої агропромислової групи України.
Наша компанія невпинно інвестує в новітні технології та робить ставку на довгостроковий розвиток та зростання. Ми розробляємо новаторські пропозиції для конкретних сільськогосподарських напрямків. Робота в нашій компанії надає можливість взяти участь в різноманітних проектах, у вирішенні гострих питань.

Наша компанія пропонує своїм працівникам довгострокову співпрацю. Співробітники «Райзу» – ключова цінність, одна з головних конкурентних переваг та основа стабільності компанії.

 

Компанія «РАЙЗ» зацікавлена в талановитих, ініціативних та високопрофесійних спеціалістах. Ми чекаємо на молодих, амбітних та цілеспрямованих юнаків та дівчат, які готові рости та розвиватись разом з компанією особисто та професійно, приносити користь компанії та суспільству.

 

Також ми раді співпрацювати зі спеціалістами, які вже сформувались як особистості та професіонали, які мають досвід, знання аграрного ринку і готові піднятись на наступний рівень в своїй кар’єрі та приєднатись до команди професіоналів компанії- лідера.

 

Наша кадрова політика базується на принципах:

  • Створення внутрішньої культури, яка підтримує високий рівень задоволеності, інформованості та залученості співробітників компанії
  • Забезпечення справедливої та прозорої системи винагород та підтриманні конкурентного рівня оплати праці
  • Проведення об’єктивної оцінки діяльності співробітників
  • Організація та проведення заходів, які направлені на розвиток наших співробітників
  • Створення структури, яка сприяє максимальній швидкості прийняття рішень та ефективного досягнення результатів з найменшими  витратами.

Зі свого боку компанія приділяє багато уваги процесу розвитку персоналу на базі Корпоративного університету та Агрошкол, орієнтованих на спеціалістів та керівників Компанії. Крім того, в «Райзі» існує масштабна освітня програма для робочих кадрів. Для формування та розвитку всього спектру компетенцій співробітників «Райз» інвестує вагомі ресурси в навчання.
В цьому розділі ви можете ознайомитись з умовами роботи та актуальними вакансіями.

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM