На сьогодні компанія «РАЙЗ» є лідером з дистрибуції ЗЗР в Україні та пропонує виключно оригінальні продукти світових і європейських виробників, гарантуючи покупцеві найвищу якість.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» є провідним постачальником мінеральних добрив українським сільгоспвиробникам та має дві виробничі бази.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» пропонує новітні технології для сільського господарства від провідного виробника сільгосптехніки John Deere.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» має ексклюзивні права на дистрибуцію спеціальних добрив від провідних європейських виробників та забезпечує поставку спеціальних добрив усіх груп.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки як іноземних, так і вітчизняних виробників.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» є лідером з дистрибуції насіння в Україні, а саме високоякісних сортів і гібридів від кращих світових та європейських селекційних компаній.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» є лідером ринку оригінальних запасних частин, пропонуючи найширший асортимент та надаючи гарантійне сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Компанія «РАЙЗ» надає транспортно-експедиційні послуги, послуги з відповідального зберігання вантажів, митно-брокерські послуги, консультації по ЗЕД та послуги митно-ліцензійного складу.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Ваш кошик: 0
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM