Мікрокопмлекс ГІДРО

Biolchim S.p.A.:

Норма застосування для позакореневого підживлення: 1 - 2 кг/га, Фасування: 10 кг та 25кг.

Характеристики
  • Мезоелементи:Mg - 15,1%, S - 35%
  • Мікроелементи:Fe - 0,5%, Zn - 1,6%, Cu - 1,3%, Mn - 1,4%, B - 0,5%;
Повний опис

Мікрокомплекс Гідро – мікроелементний комплекс з високим вмістом магнію та сірки, придатний для листового та крапельного застосування.

Застосування Мікрокомплекса Гідро на сільськогосподарських культурах попереджає та усуває дефіцит мікроелементів, забезпечує швидке відновлення рослин за дефіциту мікроелементів, підвищує урожайність та покращує якість продукції рослинництва. Рекомендується проводити позакореневе підживлення ріпаку Мікрокомплексом Гідро в дозі 1кг/га.

Позакореневе підживлення:

Зернові культури (пшениця, ячмінь, тритікале, жито та ін.) рекомендується позакореневе підживлення Мікрокомплексом Гідро в наступні фази росту та розвитку: перше - в фазу початок виходу в трубку в дозі 1 кг/га комбіновано + розчин карбаміду, друге в фазу кінець виходу в трубку (прапорцевий листок) в дозі 1 кг/га комбіновано + розчин карбаміду. Позакореневе підживлення ріпаку Мікрокомплексом Гідро комбіновано з розчином карбаміду рекомендується проводити у наступні фази росту та розвитку культури: перше позакореневе підживлення у фазу відновлення вегетації 1кг/га + розчин карбаміду та у фазу початок бутонізації 1кг/га + розчин карбаміду.

Ідеально підходить для комбінованого застосування з КАСом в одному робочому р-ні, як джерело магнію, сірки та мікроелементів на зернових культурах та ріпаку.

Крапельне зрошення:

Овочеві культури – після пересадки, або посіву в дозі 25 кг/га

Плодові дерева та плодово-ягідні культури – в фазу розпускання бруньок 30 кг/га.

Квіти та декоративні культури - після пересадки, або посіву в дозі 3-4 кг/1000 м2.

Фасування: 10кг та 25кг.

Додаткові файли


+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM