Навчання та розвиток

Ключова цінність ПАТ «Компанія «РАЙЗ», що входить до складу Групи Ukrlandfarming, – це ефективні і  задоволені своєю роботою співробітники. Ми впевнені, що найефективнішими інвестиціями грошей, часу і зусиль  є вкладення в навчання і підготовку своєї команди.

"РАЙЗ" прагне зробити нашу компанію місцем, де задовольняються особисті професійні амбіції, місцем, де щоденна робота є постійним процесом самовдосконалення, місцем, де спілкування з колегами стає захоплюючим мозковим штурмом. І де командна перемога знає ім`я кожного, хто приклав до неї свої зусилля.

Для нас цілком очевидним є той факт, що за відсутності кваліфікованої, згуртованої і уважної до своїх обов’язків команди, без створення зручних і зрозумілих умов для кожного працівника, будь-які реформи можуть бути зведені нанівець.

Саме тому ми постійно працюємо над вдосконаленням програм навчання та розвитку. Для нас дуже важливо, щоб кожний працівник відчував увагу до його професійних потреб і кар’єрного зростання.

 

Система навчання та розвитку персоналу

Ми застосовуємо як зовнішній, так і внутрішній види підготовки фахівців ПАТ «Компанія «РАЙЗ». Зовнішнє навчання включає в себе співробітництво з провідними вітчизняними і міжнародними навчальними закладами, бізнес-школами. Щорічно наші партнери проводять низку навчальних заходів для провідних спеціалістів компанії.

Внутрішнє навчання здійснюється силами співробітників департаменту  з управління персоналу –  командою професійних тренерів, які розробляють і втілюють власні, спеціально адаптовані для аграрної сфери  програми.

Внутрішнє навчання проходить у форматі Корпоративного університету, головною метою якого є: «Створити  можливості для постійного професійного й особистого розвитку на базі найновітніших практик, унікального досвіду та корпоративних цінностей компанії».

Нашим співробітникам ми пропонуємо приймати участь у тренінгових програмах за темами:

  • Управління часом
  • Управління персоналом
  • Управління проектом
  • Ефективна комунікація
  • Результативні переговори
  • Мистецтво успішних продажів
  • Ефективна презентація
  • Наставництво
  • Основні задачі менеджменту для керівника
  • Правила постановки КПЕ тощо.

Також в ПАТ "Компанія "РАЙЗ" розвинута система підготовки внутрішніх тренерів, яка дає можливість нашим спеціалістам передавати свій практичний досвід та отримувати знання у  різноманітних профільних галузях.

Ми постійно працюємо над розкриттям і вдосконаленням високого інтелектуального потенціалу  наших співробітників, вважаючи такий підхід стратегічною підтримкою бізнесу та його майбутнього успіху.

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM