Мінеральні добрива

Компанія «РАЙЗ» є провідним постачальником мінеральних добрив українським сільгоспвиробникам та має найбільшу дистрибуційну мережу по всій території України. На 50 сертифікованих складських приміщеннях для зберігання та відвантаження міндобрив (загальною площею 340 тис. м²) завжди в наявності увесь асортимент азотних, калійних, комплексних та рідких мінеральних добрив, КАСу.

На двох виробничих базах (Лубни, Радивилів) працює виробництво з виготовлення тукосумішей на замовлення клієнтів, їх потужність складає понад 100 тис. тонн на рік. На чотирьох базах організовані пункти приймання безводного аміаку. Три бази мають сховища КАСу загальною ємністю 8 тис. т.

Підрозділ мінеральних добрив компанії «РАЙЗ» тісно співпрацює з відомими вітчизняними і закордонними науковими установами у сфері агрохімічної науки, забезпечуючи аграріїв України повним хімічним сервісом, новітніми технологіями, які охоплюють:
  • проведення агрохімічних аналізів біологічних об’єктів на якісному європейському рівні;
  • своєчасне забезпечення якісними традиційними та спеціальними водорозчинними добривами на хелатній основі від відомих виробників, та тукосумішами;

  • надання професійних консультацій щодо науково обґрунтованого застосування традиційних та спеціальних добрив у інтенсивних технологіях вирощування сільськогосподарських культур у відкритому ґрунті.

У компанії «РАЙЗ» працюють досвідчені висококваліфіковані менеджери-консультанти, які допоможуть вам розробити науково обґрунтовану систему мінерального живлення сільськогосподарських культур.
 
 

 

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM