Головні новини

Рослинам потрібен Кропмакс!

Останнім часом в Україні встановилась суха погода, яка вкрай негативно впливає на метаболізм сільськогосподарських культур. В таких умовах рослини відчувають сильний стрес, витрачаючи велику частину енергії на підтримку власної життєдіяльності. Культура не в змозі реалізувати свій генетичний потенціал і використати сповна весь фонд внесених елементів живлення. В даній ситуації особливо ефективно працюють біостимулятори в поєднанні з мікроелементними підживленнями.
Кропмакс за рахунок свого унікального складу виступає як найпотужніший стресопротектор. Практичні результати минулого року наглядно продемонстрували високу біологічну віддачу і окупність даного продукту. Так, в господарстві Ханіньова І.В. с. Тихопілля Лозівського району Харківської області урожай озимої пшениці на контролі склав 13 ц/га. Застосування Кропмаксу в нормі 1,4 л/га забезпечило урожай на рівні 42 ц/га. Приріст урожаю при цьому становив 29 ц/га. Настільки високий та вражаючий результат від дії Кропмаксу пояснюється тим, що рослини отримали добре розвинену кореневу систему і можливість більш повного використання елементів мінерального живлення і вологи з нижніх горизонтів. На Кіровоградщині в господарстві СВК “Мир” с. Богданове Кіровоградської області застосування 1 л Кропмаксу по вегетації забезпечило приріст 180 ц/га коренеплодів цукрового буряку, при урожайності на контролі 350 ц/га.
Ще біліший ефект та окупність від застосування Кропмаксу одержано на овочевих культурах. В різних ґрунтово-кліматичних зонах України окупність на овочевих культурах склала від 1 : 5 до 1 : 65. Іншими словами, одна вкладена гривня забезпечила від 5 до 65 гривень. прибутку. Кропмакс за рахунок свого складу працює комплексно, управляючи ростовими процесами культури протягом всього періоду вегетації.
Рослинна природа Кропмаксу робить його універсальним при змішуванні з водорозчинними добривами та пестицидами. Одночасне внесення Кропмаксу в дозі 0,5 л/га з Гідрофертами – 2 – 3 кг/га дасть можливість культурі протистояти термальному стресу і в більшій мірі реалізувати свій генетичний потенціал.
Закликаємо менеджерів з продажів впевнено і широко пропагувати такий технологічний прийом для основних сільськогосподарських культур. У разі виникнення додаткових запитань або потреб в консультації по продуктам, звертайтесь до працівників департаменту агротехнологій та живлення рослин компанії.

Склад добрива Кропмакс


 


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM