Новини

Березневі семінари - чесні партнерські відносини

ТОВ «Український дистрибуційний центр» організував та провів у березні семінари для с/г виробників в м. Каховка (Таврійська філія) та м. Первомайськ (Миколаївська філія).

На семінарі були присутніми понад 60 українських аграріїв, яких зацікавила актуальність та новизна заходу. Вже за усталеною традицією ТОВ «УДЦ» семінари складались з двох частин: теоретичної та практичної.

Калін Цуркан, генеральний директор ПАТ «Компанія «Райз», розповів слухачам про технології застосування КАСів, їх особливості та переваги. Його доповідь продовжив Станіслав Федоренко, заступник директора департаменту с/г техніки, із темою «Техніка з внесення КАСів».

Практична частина передбачала роботу із культиватором з внесення КАСів Blu-Jet АТ 3000. Аграрії виявили неабияку зацікавленість до техніки – безпосередньо під час проведення заходу було укладено контракти купівлі-продажу с/г обладнання, що свідчить про необхідність використання саме цього типу обладнання на сільськогосподарських угіддях вітчизняних виробників.

Культиватор-аплікатор Blu-Jet AT 3000 має максимальну ширину захвату близько 12 м. Глибина внесення добрив - до 20 см; міжряддя - 70 см. Культиватор обладнаний овальним баком об'ємом 3880 л. Великий діаметр і великий слід шини зводять ущільнення ґрунту до мінімуму. Всі робочі відділення і рама культиватора виготовлені з високоякісної сталі.

КАС - це суміш водних розчинів аміачної селітри і карбаміду (в співвідношенні 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води, 0,5% аміачної води). Щільність рідкого добрива до 1,34 кг/м3. Таким чином, КАС забезпечує пролонговане живлення рослин азотом. Зважаючи на відсутність у складі КАС вільного аміаку, він не випаровується в атмосферу при внесенні.

Представники ТОВ «Український дистрибуційний центр» зазначили, що семінари від нашої Компанії не припиняються, а будуть відбуватись й надалі, протягом року.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM