Новини

Обмін досвідом – стимул зросту

Для кожної компанії важливо правильно  підібрати персонал для подальшого розвитку підприємства. Ця стратегія також актуальна і для аграрного сектору. Своїм успішним досвідом поділилась ПАТ «Компанія «Райз».

В травні 2014 року в якості лектора другого модулю «Менеджмент у невеликому зерновому господарстві» виступила Юлія ОРЛОВА, менеджер з персоналу ПАТ «Компанії «Райз», що входить до групи компаній UkrLandFarming. Презентація відбулася в рамках навчальної програми для керівників, агрономів та інженерів господарств з земельною площею до 5 тис. га «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) спільно з Сумським національним аграрним університетом.

Представники компанії досить детально розповіли про систему управління персоналом саме в UkrLandFarming: місце та значення НR- дирекції; яким чином побудована система НR- менеджменту на підприємстві; цикл управління персоналом; особливості мотивації працівників.

Грамотний роботодавець чудово розуміє, що персонал кожної компанії – це її актив. Тому виступ спікера не залишив слухачів байдужими – вони активно ставили питання щодо особливостей пошуку та підбору персоналу, адаптації працівників та інше.

 Організатори заходу висловили сподівання  щодо подальшого партнерства із нашою компанією.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM