Новини

Нове партнерство – високі результати

ПАТ «Компанія «Райз» має намір розпочати співпрацю  з провідним виробником елеваторного обладнання – корпорацією AGI. Наразі  компаній спеціалісти обох підприємств  обговорюють питання щодо умов такої співпраці та розробляють проект побудови елеваторів «під ключ» для малих і середніх господарств.

Компанія Ag Growth International (AGI) є провідним виробником обладнання для зберігання, транспортування та вентиляції зерна в Північній Америці. Вісім підприємств корпорації представляють найвідоміші марки обладнання у світовій сільськогосподарської промисловості. Зараз AGI активно розширює свої позиції на світовому ринку.

Серед головних переваг устаткування компанії AGI варто виділити: високу якість сучасної продукції; великий асортимент товарів та послуг; постійні інвестиції в науково-дослідні розробки.

«На жаль, далеко не кожному фермеру по кишені побудувати елеватор за сучасними технологіями, але він вкрай необхідний для зберігання зерна з метою його подальшого продажу. Актуальна проблема малого та середнього бізнесу буде вирішена завдяки договору про партнерство ПАТ «Компанії «Райз» та AGI», - підсумував Любомир ГОЛУБОВСЬКИЙ, Генеральний директор ПАТ «Компанії «Райз».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM