Новини

Рівняння на кращих

12 червня 2014 року, м. Суми. ПАТ «Компанія «Райз» за підтримки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради проводить науково-практичну конференцію «Сучасні агротехнології на прикладі досвіду Групи компаній Ukrlandfarming»

 

ПАТ «Компанія «Райз» за підтримки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради проводить науково-практичну конференцію «Сучасні агротехнології в умовах України на прикладі досвіду Групи компаній Ukrlandfarming». Під час конференції серед інших обговорюватимуться питання умов співпраці трейдингового напряму Групи з товаровиробниками у новому маркетинговому році, відбудеться презентація нового портфелю продуктів та послуг ПАТ «Компанія «Райз», показ елеваторного господарства Ukrlandfarming із відвідуванням одного з найпотужніших елеваторів у Європі - Степанівського елеватора (485 тис. тонн одночасного зберігання пшениці). Завершиться програма оглядом демонстраційних посівів зернових колосових культур та промислових посівів сільськогосподарських культур ПрАТ «Райз-Максимко».

Застосування інноваційних агротехнологій є основним чинником того, що українська Група підприємств Ukrlandfarming має світовий рівень за обсягами та якістю виробленої продукції, а також за фінансовими показниками. Займаючи важливе місце у бізнес-ланцюгу холдингу, компанія «Райз» понад два десятиріччя успішно забезпечує вітчизняних сільгоспвиробників повним комплексом ресурсів, необхідних для ефективного та рентабельного виробництва сільськогосподарської продукції: насінням, засобами захисту рослин, мінеральними та спеціальними добривами, сільськогосподарською технікою й технічним сервісом, паливно-мастильними матеріалами.

Ukrlandfarming активно здійснює торгівлю сільськогосподарською продукцією на світовому рівні. Основними культурами до продажу є кукурудза, пшениця, ячмінь, рапс. Також  компанія надає послуги зі зберігання зерна. До кінця 2014 року заплановано будівництво тринадцяти комбікормово-елеваторних комплексів у дванадцяти регіонах України загальною потужністю 2,3 млн тонн одночасного зберігання пшениці та 1 млн 900 тис. тонн комбікормів, планується довести сумарну потужність одночасного зберігання пшениці до 3,6 млн тонн.

За словами генерального директора компанії «Райз» Любомира Голубовського, «проведення такої науково-практичної конференції дасть змогу сільгоспвиробникам Сумщини та інших областей України на прикладі підприємств Групи Ukrlandfarming суттєво удосконалити власні методи роботи в полі, ознайомитися з оновленим портфелем продуктів та послуг «Райзу», зрозуміти та оцінити можливості елеваторного господарства нашої компанії як надійного та найсучаснішого зерносховища для кожного нового врожаю».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM