Новини

День поля компанії «Райз»

10 липня 2014 року, смт. Меліоративне, Дніпропетровська область. ПАТ «Компанія «Райз» вже традиційно провела  День поля

ПАТ «Компанія «Райз» за підтримки своїх партнерів - світових лідерів із виробництва насіння, засобів захисту рослин, мінеральних добрив та сільськогосподарської техніки - провела літній регіональний День поля на Дніпропетровщині. У програмі презентація гібридів та технологій вирощування сільськогосподарських культур від компаній-виробників: ПрАТ «Райз-Максимко», Monsanto, Dow Seeds, Maisadur, Novi Sad, Nuseed Serbia, Zaatbau. Покази здійснювалися на демополях фермерського господарства «Гайдуки». Відбулася і демонстрація техніки безпосередньо під час роботи в полі. На майданчику «Райзу» представили глибокорозпушувач 2700 FX 315 компанії Schulte, сівалку для просапних культур DB-24 та посівний комплекс 1890 компанії John Deere оборотний плуг LD 100 і сівалку Optima HD, Kverneland, причіпний обприскувач Navigator 3000, Hardi, та змішувач маточного розчину Handler IV, Polywest.

ПАТ «Компанія «Райз» понад два десятиріччя успішно забезпечує вітчизняних аграріїв повним комплексом ресурсів, необхідних для ефективного та рентабельного виробництва сільськогосподарської продукції: насінням, засобами захисту рослин, мінеральними та спеціальними добривами, сільськогосподарською технікою й технічним сервісом, паливно-мастильними матеріалами.

За словами генерального директора компанії «Райз» Любомира Голубовського, «проведення Днів поля є нашою доброю традицією. Відкриваючи в полях двері «творчої майстерні» Групи Ukrlandfarming, ми на прикладі власних досягнень демонструємо можливості всього спектру продукції, яку пропонуємо до продажу українським сільгоспвиробникам. Ми пропагуємо інноваційні підходи в роботі, переваги яких вже перевірили на власних полях. Результати роботи Ukrlandfarming PLC свідчать про якість запропонованого нами портфелю продуктів та послуг. «Райз» пропонує перевірене досвідом нове».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM