Новини

Нова модель – успішний бізнес

Проведення жнив для аграріїв – це вдалий час робити висновки та планувати нові завдання. Це твердження стосується і дистрибуційного напряму Групи компаній UkrLandFarming. Наразі з метою повного покриття території діяльності, департамент насіння ПАТ «Компанія «Райз» спільно з іншими департаментами займається закріпленням адміністративних областей та районів за конкретними філіями.

За кожною філією буде закріплена адміністративна територія, в склад якої входитимуть області та райони, а представники філій будуть нести персональну відповідальність за підтримку та консультації із кожним клієнтом у будь-якій точці України.

«Ця система надасть змогу впровадити нову ефективну модель роботи кожної філії зокрема. Ми будемо використовувати науково-обґрунтовану систему планування бізнесу в регіоні: що базується на  природних характеристиках площі, на якій вирощуються сільськогосподарські культури», - прокоментував Анатолій Онищук, директор департаменту насіння.

До стратегічного плану на наступний рік передбачається реалізація насіння, що вирощується Групою компаній UkrLandFarming: кукурудза, соняшник, озима пшениця, ячмінь тощо. А це, в свою чергу, висока якість насіння та доступна ціна, що є надзвичайно важливим фактором в сучасних економічних умовах.

 


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM