Новини

Індекс якості

Керівництво «РАЙЗ» повідомило, що умови позики, наданої «Національним кредитом», виявились значно привабливішими за аналогічні пропозиції на ринку агрокредитування. Так, представникам малого і середнього бізнесу «Національний кредит» пропонує кредити з річною процентною ставкою від 22% у UAH та від 9,5% в EUR. Це – значно нижче середніх по ринку ставок.

Нагадаємо, що «Національний кредит» пропонує позики за програмою мікрокредитування – найбільшого за обсягами проекту НУФ (Німецько-Українським фондом) з мінімальними обмеженнями для малих та середніх підприємств. За умовами діючої програми надаються кредити у національній валюті або ж євро обсягом до 250 000€ і терміном до 5 років. Цільова аудиторія – фізичні особи - підприємці, мікро-, малі та середні підприємства, що працюють у сферах сільського господарства, виробництва, послуг, торгівлі.

Зі слів начальника Управління створення та просування продуктів МСБ Бориса Шаріпова, перший кредит по програмі НУФ «Національний кредит» видав на початку минулого року. З того часу позики від БНК на пільгових умовах стали популярними у представників малого та середнього бізнесу, адже подібні привабливі кредити пропонують всього лиш кілька фінустанов України.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM