Новини

Успішне партнерство ПАТ «Компанія «Райз» та Farmet: нові технологічні потужності

Представники ПАТ «Компанія «Райз» взяли участь  у навчанні від компанії Farmet. Місце проведення обрано не випадково – місто Чеська Скаліце, Чехія. Саме там розташовано завод з виробництва металевих гігантів. 

З 1 по 4 лютого 2015 року відбулось навчання для офіціальних дистриб’юторів  сг техніки від компанії Farmet. Представники ПАТ «Компанія «Райз» також взяли участь у цьому заході. Це навчання корисне тим, що наші співробітники «з перших вуст» дізналися про технічні новинки сільськогосподарського обладнання та на власні очі побачили всі переваги обладнання компанії Farmet.

На навчанні були представлені моделі техніки, які розроблені та виготовлені в 2014 році. Всі ці моделі будуть доступні для продажу вже цього року:

  • модульна сівалка Falcon;
  • культиватор Verso для передпосівної підготовки ґрунту;
  • сівалки Premium NS з можливістю встановлення  фронтального бункеру (для насіння або добрива);
  • агрегат для обробітку ґрунту із технологією «Strip till» та можливістю одночасного внесення добрив;
  • комбінований агрегат Digger для глибокої культивації та базової обробітку ґрунту за один прохід;
  • також були представлені компактомати із можливістю встановлення  нових робочих елементів, зокрема подвійного катка Ringe. Вдосконалений пружинний захисний механізм значною мірою впливає на термін експлуатації техніки.

Після навчання Міхал Кукула, комерційний директор компанії Farmet, організував екскурсію по заводу, де булі відкриті нові цехи.

Такі навчання дають змогу  набути досвіду та знань, якими охоче діляться наші міжнародні партнери.

Довідка: Farmet - це чеська компанія, яка динамічно розвивається і спеціалізується на розробці, виробництві, продажу й обслуговуванні сільськогосподарської техніки для обробки ґрунтів та посіву, а також технології для переробки олійних культур.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM