Новини

ПАТ «Компанія «Райз» розширяє ринок збуту

Наприкінці січня у Львові представники ПАТ «Компанія «Райз», що входить до Групи компаній  UkrLandFarming, взяли участь у конференції, присвячені темі розвитку аграрно-промислового сектору Львівщини.

Серед доповідачів – представники місцевих державних органів влади, а також працівники Райзу.

Калін Цуркан, заступник генерального директора з Агросервісу, презентував «Ефективне сільгоспвиробництво на прикладі досвіду роботи Групи компаній UkrLandFarming; Анатолій Онищук, директор департаменту насіння, розповів про національного виробника високоякісного насіння – UkrLandFarming; Андрій Борщевський, директор департаменту ЗЗР, поділився сучасними підходами до системи захисту сільськогосподарських культур; Станіслав Федоренко, директор департаменту с/г техніки, виступив із доповіддю «Техніка - як запорука успіху сільськогосподарського виробника»; І на завершення конференції слово мав Юрій Семененко, заступник генерального директора по Північно-Західному регіону, із «Умовами поставок насіння, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки та добрив на сезон 2015 року».

Теми були  корисними та актуальними для слухачів. Управління агропромислового розвитку Стрийської районної державної адміністрації; Управління агропромислового  розвитку  Бродівської  РДА та Управління  агропромислового розвитку Радехівської райдержадміністрації вже запросили представників ПАТ «Компанія «Райз» взяти безпосередню участь у підготовці до весняно-польових робіт.

 

ПАТ «Компанія «Райз» залучає до співпраці нових клієнтів завдяки якісному насінню власного виробництва, сучасної техніки та ефективних систем захисту сільськогосподарських культур.

ПАТ «Компанія «Райз» - надійний партнер для розвитку Вашого бізнесу!

 


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM