Новини

Навчання як фактор успіху

ПАТ «Компанія «Райз» відома своїм прогресивним підходом до ведення бізнесу. Саме навчання є джерелом набуття необхідних знань. Так, з 18 по 20 лютого на базі Полтавської філії пройшло навчання для співробітників ПАТ «Компанія «Райз».

Протягом трьох днів заступники директорів з агротехніки всіх філій ПАТ «Компанія «Райз» відвідали лекції від партнерів та співробітників Компанії.

Представник компанії Hardi, Володимир Тригубець, презентував модельний ряд, характеристики та переваги обприскувачів даного виробника. Пізніше всі учасники мали змогу безпосередньо на практиці ознайомитись із технікою й переконатися в її унікальності та зручності.

Від Олега Приходька, представника компанії Farmet (що спеціалізується на ґрунтообробній техніці та сівалках), працівники ПАТ «Компанія «Райз» отримали фахову консультацію щодо  компактомата К 800 та випробували цей агрегат  для передпосівного обробітку ґрунту на підготованому майданчику.

Павло Сухецький, фахівець з продукту  департаменту с/г техніки ПАТ «Компанія «Райз», у своїй доповіді значну увагу приділив змішувачу маточного розчину Handler IV. Завершив навчальну програму виступ Володимира Бабія, заступника директора з питань інформаційних технологій, про унікальні системи контролю, що використовуються в господарствах Групи компаній UkrLandFarming. З початку поточного року з’явилась можливість реалізувати цю новітню систему за межами Холдингу та надавати клієнтам необхідні консультації з використання цього продукту.

Подібний курс навчання дає можливість фахівцям надавати професійну консультацію клієнтам й допомагати їм у виборі потрібного обладнання.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM