Новини

Прозорі партнерські відносини від ПАТ «Компанія «РАЙЗ»

ПАТ «Компанія «РАЙЗ» стає більш відкритою для партнерів та клієнтів. Нарізі, 17 березня поточного року нашою Компанією було проведено семінар-навчання для аграріїв Вінницької області (Подільська філія). 

Особливо велику зацікавленість у клієнтів викликала презентація Каліна Цуркана, заступника генерального директора з Агросервісу, на тему: «Сучасні технології використання рідких мінеральних добрив та мікродобрив в умовах півдня Вінницької області». 

Разом з цим менеджери «РАЙЗ» не тільки розповіли про переваги КАСів (суміш водних розчинів аміачної селітри та карбаміду), а й продемонстрували перевагу рідких добрив у дії.

Також до уваги аграріїв було представлено новітній культиватор-аплікатор Blu-Jet AT3000 для внесення безводного аміаку NH3, аміачної води та інших рідких добрив. Таке обладнання сприяє проникнення добрив на необхідну глибину по всій ширині захвату агрегату. Це надає гарантію збільшення врожаю та оптимізації складових компонентів собівартості виробництва сільськогосподарських культур.

По завершенню навчального заходу від клієнтів було отримано лише позитивні відгуки про с/г техніку й мінеральні добрива. І як результат – підписано контракт із клієнтами на поставку обладнання та мінеральних добрив.

За додатковою інформацією звертайтеся до філій ПАТ «Компанія «Райз».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM