Новини

Оцінили якість!

26 березня в селищі Біла Криниця, на базі Рівненської філії ПАТ «Компанія «РАЙЗ», відбулось навчання для заступників директорів філії по агротехніці від провідних фахівців компанії John Deere.

Працівники «РАЙЗ» роблять ставку на сучасне та прогресивне обладнання, яке мінімізує людський фактор та заощаджує ресурси. Саме таким устаткуванням і виступає кормозбиральний комбайн John Deere, переваги якого презентували  Пітер Бетчер та Дмитро Калашников, спеціалісти компанії John Deere.

Механізм обладнано інтелектуальною системою HarvestLab. Використовуючи датчик ближнього ІЧ-діапазону, система вимірює вологість силосу й автоматично визначає оптимальну довжину нарізки, завдяки чому виходить якісний корм. Система HarvestLab також виконує функцію мобільної лабораторії, яка вимірює наступні показники: суху речовину, білок, клітковину та крохмаль. Це позитивно впливає на якість раціону, а звідси, і на продуктивність стада ВРХ.

Головна особливість цих новітніх технологій полягає в тому, що вони допоможуть українським аграріям покращити виробництво високоякісних кормів для тварин. Збалансований раціон в результаті  дасть змогу збільшити надої молока.

Завдяки цим показникам кормозбиральні комбайни John Deere є лідерами у сегменті інноваційної та багатофункціональної техніки у тваринництві.

За додатковою інформацією звертайтеся до філій ПАТ «Компанія «Райз».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM