Новини

Національний День поля. 22 червня 2012 року, Полтавська область.

22 червня 2012 року ПАТ «Компанія «Райз» провела перший Національний День поля у складі Групи компаній Ukrlandfarming. Захід відбувся у місті Лохвиця (Полтавська область) за участі понад 700 виробників сільськогосподарської продукції, які мали можливість ознайомитися з новинками від світових брендів – виробників насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, агротехніки та оглянути демонстраційні та товарні посіви Групи.

Ukrlandfarming інвестує в розвиток насінництва та R&D

У найближчі роки пріоритетом для Групи компаній Ukrlandfarming стане розвиток насіннєвого напряму, а саме вирощування та реалізація насіння власного виробництва і, відповідно, інвестиції в R&D (наукові розробки), впровадження нових сортів і технологій вирощування.

Наявність насіннєвих заводів в структурі Групи компаній Ukrlandfarming вже сьогодні дозволяє виробляти насіння, яке відповідає вимогам як національних, так і міжнародних стандартів. Підтвердженням цьому є рейтинг Monsanto, яка в 2011 році надала компаніям Групи перше місце серед європейських виробників за якістю насіння та його генетичною чистотою.

Галина Василик, операційний директор Групи компаній Ukrlandfarming:

Прийшов час вивести на новий рівень взаємодію провідних напрямків нашої діяльності – агровиробничого та дистрибуційного (представленого ПАТ «Компанією «Райз») – з науковими центрами України. Адже інвестиції в науку - це інвестиції в майбутнє і бізнесу, і країни.

Після інтегрування в багаторівневу структуру Групи, діяльність «Райзу» буде, в першу чергу, зосереджена на інноваціях. «Райз» має 20 років досвіду тісної співпраці з провідними світовими лідерами – виробниками насіння, засобів захисту рослин, техніки, що дозволить компанії успішно транслювати новаторське бачення й унікальний досвід своїх партнерів на український ґрунт. Понад 500 тис. га земель дають змогу мати власний унікальний плацдарм для вивчення новітніх методів вирощування культур, особливостей застосування тих чи інших ЗЗР, добрив, техніки. Саме тому досвід та потенціал компанії «Райз» як постачальника ресурсів не має рівних серед конкурентів.


В’ячеслав Уханов, директор департаменту насіння ПАТ «Компанія «Райз»:

ПАТ «Компанія «Райз» пропонує аналогічне угорському, французькому, аргентинському за якістю насіння, а в деяких випадках навіть кращий посівний матеріал з високим потенціалом, оброблений високоефективними мікродобривами та сучасними протруювачами за більш доступною ціною, ніж аналогічна продукція, завезена з-за кордону. Ми добре розуміємо, що деякі українські аграрії з пересторогою ставляться до насіння українського виробництва, але наші поля (ред. – Групи Ukrlandfarming), на яких ми висіваємо насіння українського виробництва, переконливо свідчать, що рівень насінництва в Україні на європейському рівні.

Олександр Гончар, заступник генерального директора з насінництва Ukrlandfarming:

Своїм прикладом Група Ukrlandfarming стверджує: «Сіяти добре українське!». Адже 100% площі під товарну продукцію Група компаній Ukrlandfarming засіває власним насінням ярих та озимих зернових, кукурудзи, зернобобових, багаторічних трав, понад 90% - соняшником й круп’яними культурами. Окрім того, економія коштів за рахунок власного виробництва лише насіння кукурудзи на рік складає близько 20 млн. доларів.

Перспективними питаннями на найближчий час у компанії стане розвиток насінництва ріпаку озимого та цукрового буряку.

Враховуючи, що Україна на сьогодні є членом OECD (Організація економічного співробітництва і розвитку), величезним сегментом якої є міжнародна торгівля насінням, для насінницького підрозділу компанії відкривається нова перспектива вирощування насіннєвого матеріалу для експорту. Найближчим часом Україна буде проходити процедуру атестації на предмет впровадження в насінництві схем сортової сертифікації. Це призведе до реорганізації галузі, відкриє експортні можливості, а також спричинить втрату багатьма виробниками прав на виробництво насіння.

Олена Фоміна, директор українського представництва компанії Monsanto:

Компанія «Райз» - це компанія-дистрибутор, з якою ми працюємо не один рік. Загалом Ukrlandfarming – це найбільший клієнт з точки зору оборотів між нашими компаніями, обсягами продажів не лише в Україні, але і загалом в Європі. Наразі ми спільно заклали 4 тис. га ділянок гібридизації – і це найбільший виробничий проект для компанії Monsanto в Європі. Цей досвід унікальний і ми будемо збільшувати площу ділянок на тисячу гектарів до кінця 2015 року.

Минулий рік був переломним у подоланні пересторог щодо насіння вирощеного в Україні. Усі, хто отримав насіння, вирощене в «Райз-Максимко» - без винятку, - сказали: «Ви дійсно надаєте ту якість, яку обіцяєте». Впевнена, що спільно ми подолаємо опір скептиків, які не готові брати на себе відповідальність і сіяти насіння, вирощене в Україні.
 


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM