Новини

Ялтинський Агрохімічний Форум

 

Агрохімічний ринок потребує значних фінансових інвестицій та високого професіоналізму його учасників. Ялтинський Агрохімічний Форум є одним із заходів, мета якого - обмін інформацією та складання ефективних планів на майбутнє. Щорічний форум не тільки дає корисну інформацію, але водночас є клубним заходом для активних учасників агрохімічного ринку колишнього СНД.

Цьогоріч Ялтинський Агрохімічний Форум пройшов у третій декаді вересня. Зазвичай, метою даного форуму є ознайомлення виробників та найбільших трейдерів ринку мінеральних добрив в країнах СНД з ноу-хау і новинками виробництва, налагодження партнерських відносин між трейдерами та виробниками. Основні питання останнього форуму були також присвячені програмам з розвитку сільського господарства, якісному підходу до системи живлення рослин, умов роботи на агрохімічному ринку, планам виробників мінеральних добрив на наступний рік.

У вересні форум відвідали 83 підприємства, а це близько 150 учасників. Виробники мінеральних добрив були представлені такими компаніями, як: ОстХем, ЄвроХім, Акрон, Міндобрива, Білоруська калійна компанія, ФосАгро.

Від агрохолдингу «Укрлендфармінг» в заході приймали участь директор департаменту мінеральних добрив Алішер Ахмедович Атарбаєв та головний менеджер із закупівель Павло Валерійович Панич. Серед інших, основним результатом участі у Форумі стало досягнення домовленостей щодо поставки мінеральних добрив в повному обсязі від потреби клієнтів ПАТ "Компанія "Райз" для бізнесу наступного року.

 

 


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM