Новини

«РАЙЗ» ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ В ІНТЕРАГРО-2013

Лідер агроринку ПАТ «Компанія «Райз» візьме участь у 9-ій міжнародній агропромисловій виставці ІнтерАГРО-2013, яка відбудеться 30 жовтня – 1 листопада 2013 року в Києві.

ПАТ «Компанія «Райз» щорічно бере участь у виставці, де її експозиція завжди користується популярністю. Цього року компанія презентує на своєму стенді сільськогосподарську техніку світових виробників та широкий асортимент насіння власного виробництва.

Як один із лідерів дистрибуції на вітчизняному ринку, що має ексклюзивні та довгострокові контракти з виробниками с/г техніки, «Райз» буде представляти на виставковому майданчику таких виробників, як: Kverneland, Farmet, Merlo, Blu-Jet, Maxfield і Schulte. Площа експозиції техніки займатиме понад 500 м2. Учасники заходу, які відвідають стенд нашої компанії, зможуть спробувати, як працює тренажер точного землеробства від Kverneland.

У рамках заходу, відвідувачі зможуть отримати індивідуальну консультацію від провідних спеціалістів компанії та представників виробників. Та відвідати науково-практичні блоки, підготовлені фахівцями від компанії:

  • 31.10.2013доповідь про точне землеробство (виступ  Максима Боднара, представника від компанії Kverneland).

час проведення: 17:00-18:00

місце: конференц-зал 3, павільйон № 1

  • 01.11.2013конференція на тему «Аміак в системі живлення сільськогосподарських  культур» (модератор – Калін Цуркан, доктор сільськогосподарських наук, заступник генерального директора з питань науки ПАТ «Компанія «Райз»).

час проведення: 15:00-17:00

місце: конференц-зал 3, павільйон № 1

Також на виставці буде представлено стенд рослинницького напряму компанії ПрАТ «Райз-Максимко», яка є одною з найбільших виробників насіння в Україні. Під час виставки, представники департаменту насіння презентуватимуть програму субдистрибуції та новий каталог насіннєвого ряду.

Чекаємо Вас на нашому стенді!


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM