Новини

МАЙБУТНЄ ЗА ЗРОШУВАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ «КРАЩИМИ ЗА ДОЩ»

Семінар про особливості вирощування сільськогосподарських культур за допомогою використання дощувальних систем Reinke для співробітників відбувся в рамках виїзної конференції компанії, на Дніпропетровщині.

Представник заводу Reinke Панфілов Олексій та менеджери компанії, які працюють з обладнанням Reinke, звернули увагу на переваги дощувальних систем. На сьогоднішній день, дощувальні машини стали ідеальною технікою для поливу ділянок різної площі. Можливість роботи з неочищеною водою, висока мобільність, використання різних насадок для розпилу води зробили дощувальні машини практично універсальним інструментом для поливу рослин. Згенерована ними волога добре всмоктується, на відмінну від багатьох старих дощувалок, які при поливі розмивають ґрунт. Також спікери семінару звернули увагу на можливість продажу зрошувальних систем за допомогою VAB-лізингу.

Під час семінару учасники домовилися про зустріч на демонстративний перегляд дощувальної техніки в роботі, на земельних ділянках «Придунайської Ниви», яка вже придбала 2 установки від виробника.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM