Новини

Юрій Лобунець – кращій ІТ-керівник України

Під час урочистого підведення підсумків конкурсу BEST CIO-2013, в рамках якого були названі кращі ІТ-фахівці у різних галузях вітчизняної індустрії, перемогу в номінації «Сільське господарство» здобув директор Дирекції з питань інформаційних технологій ПАТ «Компанія «Райз», що входить в Групу компаній UkrLandFarming, Юрій Лобунець.

Члени журі гідно оцінили прагнення впроваджувати новітні технології, які підтримують процеси точного землеробства.

Протягом 2013 року, під керівництвом Юрія Лобунця було реалізовано наступні проекти:

• перегляд ІТ-процесів;

• уніфікація фінансових і бухгалтерських облікових систем на підприємствах Групи на основі «1С» (переведення підприємств на єдину конфігурацію і БД);

• впровадження єдиної централізованої системи нормативно-довідкової інформації (на основі «1С:MDM. Управління НДІ»);

• впровадження системи планування і бюджетування (на базі Oracle Hyperion і Oracle BI).

Юрій Лобунець був серед 105 претендентів на звання BEST CIO. Він успішно подолав кілька етапів (у період з 4 червня по 5 грудня 2013 р.) конкурсу та потрапив до фіналу. За перемогу боролися понад тридцять провідних ІТ-фахівців у таких сферах, як: торгівля, транспорт і логістика, страхування, малі та середні банки, великі банки, гірничо-металургійний комплекс, машино - і приладобудування, енергетика і паливний комплекс, харчова промисловість, а також сільське господарство.

Конкурс BEST CIO вже вшосте проходить в Україні. Організатором конкурсу є виданням «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft. У нинішньому році серед партнерів конкурсу HP, Dell, IBM, Intel, а також українські компанії «Київстар Бізнес», Integrity Systems, De Novo і Supportio.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM