Новини

На посаду генерального директора ПАТ “Компанія “РАЙЗ” призначено Любомира Голубовського

Наказом від 4 березня 2014 року Наглядова рада компанії призначила Любомира Голубовського на посаду генерального директора ПАТ «Компанія «РАЙЗ», яка є найбільшим в Україні дистрибутором насіння, ЗЗР, міндобрив та сільгосптехніки.

Любомир Голубовський має значний управлінський досвід та глибоке розуміння бізнес-процесів, характерних для дистрибуційної компанії.

Він закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (спеціальність: облік та аудит, 2000 р.; газонафтопроводи та газонафтосховища, 2010 р.). У 2011 р. отримав вчений ступінь кандидата економічних наук (спеціальність: економіка та управління підприємствами).

До свого приходу в ПАТ «Компанія «РАЙЗ» Любомир Голубовський обіймав посаду начальника тендерного управління ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард», очолював управління енергозабезпечення та матеріально-технічних ресурсів ТОВ «Систем Технолоджі Компані-Інвестментс», а також працював фінансовим директором у корпорації «Ріел-Груп». З 2005 р. обіймав посаду першого заступника голови правління Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Львівгаз».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM