Новини

Першу сівалку продано після демопоказу

Співробітники ПАТ «Компанія «РАЙЗ» провели безкоштовну презентацію роботи сівалок для клієнта на господарстві Одеського філіалу. Це нова послуга, про яку нещодавно повідомляли на сайті компанії.

«Для того, аби прийняти рішення про покупку техніки, ми відвідали не одну компанію, перечитали не одну характеристику про товар різних виробників, і вже після зустрічі з менеджерами ПАТ «Компанія «РАЙЗ»визначилися із виробником. Послуга демопоказу дала змогу порівняти товар різних виробників, та обрати дійсно вигідний варіант. А ще, на власні очі,пересвідчитися у перевагах обраного товару на типовому для роботи полі. Вдячний співробітникам компанії, за надані професійні рекомендації  про налаштування сівалки, яка поповнила наше господарство», - поділився Юрій ЯЛОВЧУК, директор ТОВ «Колос».

Як розповідає Станіслав Федоренко, регіональний представник департаменту з продажу сільськогосподарської техніки, що від початку роботи з клієнтом, було виявлено бажання придбати сівалку для посіву кукурудзи та соняшника, і тому він звернувся до компанії «РАЙЗ». Завдяки індивідуальному підходу та послузі демопоказу було презентовано ряд сівалок різних виробників. Серед усіх запропонованих варіантів, привілеї отримала технікаточного висіву KvernelandoptimaHD, яка зарекомендувала себе як надійна, проста в обслуговуванні та швидкоокупна машина.

На сьогодні компанія «Райз» пропонує своїм клієнтам найрізноманітніший вибір техніки різних міжнародних виробників, серед яких: FarmWorld, Farmet, Gregoire, Hardi, Kverneland, Schulte, JohnDeere та інші.

За додатковою інформацією звертайтеся до філіалів ПАТ «Компанія «РАЙЗ» або в головний офіс компанії.


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM