Новини

«РАЙЗ» ДАРУЄ НОВІ ПРОФЕСІЇ ДІТЯМ-СИРОТАМ

ПАТ «Компанія «РАЙЗ» разом з компанією John Deere Україна  подарували трактори благодійній організації «Надія для сиріт», яка займається будівництвом адаптаційного центру для дітей, позбавлених батьківського піклування у с. Юшки під Києвом.

«Компанія «РАЙЗ» завжди рада підтримати молодь в  освоєнні аграрних професій. Ми детально розповідаємо про головні  аспекти різних спеціальностей, аби молодь могла б швидше освоїти основи сучасного сільського господарства. Саме тому, ми підтримали проект з передачі техніки для господарювання у центрі, де підлітки зможуть самостійно навчитися роботі у с/г», ─ розповідає Владислав КУРАЧ, директор департаменту закупки сільськогосподарської техніки ПАТ «Компанія «РАЙЗ», яка є офіційним дилером John Deere в Україні.

Цього року у центрі планують побудувати житлові приміщення, де молоді люди будуть жити та працювати у сімейній атмосфері. Це дасть змогу хлопцям і дівчатам  швидко пристосуватися до самостійного життя. На території центру також планують розмістити тваринницьку ферму та гараж для техніки, частину полів задіяти під посіви с/г культур.

«Ситуація критична, оскільки діти-сироти, після здобуття освіти в дитячих будинках, часто не можуть знайти роботу. Причина цього ─ недостатній рівень знань, які не дозволяють їм працювати в умовах реального господарства. У нашому центрі, вони будуть жити всього два-три роки, та освоять ту чи іншу професію. Адже завдання проекту навчити дітей-сиріт конкретній справі, дати їм старт у цьому житті», ─ зазначає Євген ІВАШКО, директор організації «Надія для сиріт».


Повернутися до рубрики
+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM