Робота з молоддю

ВЗАЄМОДІЯ З ВИЩИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ.

ПАТ «Компанія «РАЙЗ», що входить до складу Групи Ukrlandfarming, реалізує багатовекторну програму співпраці з провідними профільними (аграрними) українськими вищими навчальними закладами. Основна мета такої співпраці – посилити теоретичну базу, накопичену в стінах ВНЗ,  знаннями сучасних технологій, застосовуваних у провідних українських та міжнародних компаніях.

Співпрацюючи з нами, студенти отримують:

1. Можливість визначитися з місцем роботи вже зараз і бути впевненим у своєму майбутньому

2. Можливість бути в команді агрохолдинга - лідера не тільки в Українї, але й світового масштабу

3. Можливість використання передових технологій в роботі

4. Постійний розвиток, самовдосконалення (навчання, досвід, кар'єрний ріст)

 

ВЗАЄМОДІЯ З МОЛОДИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

В  ПАТ «Компанія «РАЙЗ», яка входить до складу Групи Ukrlandfarming, запроваджується багато програм, спрямованих на залучення та розвиток прогресивної молоді. Одним із прикладів співпраці компанії та молодих спеціалістів є програма  «Успішний старт».

В рамках даної програми ми створюємо додаткові робочі місця для молоді, пропонуємо наявні вакансії або ж формуємо зовнішній кадровий резерв та при наявності вакансії в першу чергу надаємо можливість працевлаштуватись випускникам ВНЗ. Учасники програми мають можливість, незалежно від фаху, здобутого у навчальному закладі, пройти навчання та отримати той мінімум знань, який необхідний на старті кар’єри в "Райзі".

17 вересня 2012 року наша компанія працевлаштувала  48 перших учасників проекту “Успішний старт”. Загалом на навчання до Києва прибули 58 учасників проекту, які були відібрані на усій території України. Протягом двох тижнів майбутні фахівці освоювали ази професії. З ними ділились досвідом найкращі спеціалісти ПАТ «Компанія «РАЙЗ».  До нашої команди потрапили ті, які були активні на заняттях, ті, хто проявив здатність швидко навчатись, а також ті, які прагнуть професійного та кар’єрного зростання.

Якщо Ви зацікавлені в співпраці з нашою Компанією заповніть, будь ласка, анкету студента та відправте її на електронну адресу student@ulf.com.ua

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM