Насіння

Компанія «Райз» є одним із лідерів з дистрибуції насіння в Україні. В продуктовій лінійці «Райзу» - високоякісні сорти і гібриди від кращих світових та європейських селекційних компаній: Monsanto (кукурудза), Pioneer (кукурудза, соняшник), Euralis, Novi Sad, Maisadour, Oseva, RWA (кукурудза й соняшник) та інші.

Маючи 20 років досвіду тісної співпраці з провідними світовими лідерами – виробниками насіння - компанія «Райз» успішно транслює новаторське бачення й унікальний досвід своїх партнерів на український грунт. У той же час понад 500 тис. га земельного банку Ukrlandfarming дають змогу використовувати власний унікальний плацдарм для вивчення новітніх технологій вирощування с/г культур, особливостей застосування тих чи інших ЗЗР, добрив, техніки.

ПАТ «Компанія «Райз» пропонує аналогічне угорському, румунському, французькому, аргентинському за якістю насіння, а в деяких випадках навіть кращий посівний матеріал з високим потенціалом, оброблений високоефективними мікродобривами та сучасними протруювачами, за більш доступною ціною, ніж аналогічна продукція, завезена з-за кордону.

Ми добре розуміємо, що деякі українські аграрії з пересторогою ставляться до насіння українського виробництва, але поля Групи Ukrlandfarming, на яких ми висіваємо насіння українського виробництва, переконливо свідчать, що рівень насінництва в Україні - європейський. Наявність насіннєвих заводів в структурі Ukrlandfarming вже сьогодні дозволяє виробляти насіння, яке відповідає вимогам як національних, так і міжнародних стандартів. Підтвердженням цьому є рейтинг Monsanto, яка надала компаніям Групи перше місце серед європейських виробників за якістю насіння та його генетичною чистотою.

Своїм прикладом Група Ukrlandfarming стверджує: «Сіяти добре українське!». Адже 100% площі під товарну продукцію підприємства Ukrlandfarming засівають власним насінням ярих та озимих зернових, кукурудзи, зернобобових, багаторічних трав, понад 90% - соняшником й круп’яними культурами. Окрім того, суттєвою є економія коштів за рахунок власного виробництва насіння. Перспективними питаннями на найближчий час для Ukrlandfarming стане активний розвиток насінництва ріпаку озимого.

Саме завдяки цим багатьом чинникам досвід та потенціал компанії «Райз» як постачальника ресурсів не має рівних серед конкурентів. Весь асортимент продукції представлено у різних якісних та цінових групах із урахуванням потреб сільськогосподарських товаровиробників України.

Наші спеціалісти постійно відстежують тенденції розвитку насіннєвої галузі, щоб в оптимальні терміни адаптувати дистрибуцію до ринкових потреб. Консультації фахівців компанії «Райз» щодо технологічних аспектів вирощування культур, стійкості до шкідників, хвороб та стресових факторів середовища допоможуть вам отримати якнайкращий результат.

Особливістю підходу до сезону 2015 року зі сторони нашої Компанії є те, що ми, можливо в односторонньому порядку, не переглядаємо цін на насіння у зв’язку з різкими коливаннями гривні на валютному ринку.

Ми запрошуємо Вас до себе, щоб Ви придбали те, що необхідно. Ви самі переконаєтесь в якості нашої продукції.

 

 

  

 

 

+38
(044)
393 4093
585 2440

 Засоби захисту рослин 

 Мінеральні добрива 

 Агротехніка John Deere 

 Спеціальні добрива  

 Технічний сервіс 

 Насіння 

 Запчастини 

 Логістика 

© 2012 RISE TM